BLOG TWORZONY Z PASJI DO KOSMETKÓW...

środa, 10 czerwca 2015

Balance Active Formula Wrinkle-freeze serum with 4%SYN-AKE


Na rynku kosmetycznym coraz częściej możemy spotkać kremy zawierające ciekawy składnik SYN-AKE. Czym on właściwie jest? Jest to peptyd będący syntetycznym odpowiednikiem jadu węża. Cała technika polega na tym, że składnik SYN-AKE zamraża mięśnie twarzy, tym samym naśladując paraliżujący wpływ jadu węża. Działanie samo w sobie jest dość ciekawe, aplikując serum mam uczucie lekkiego chłodzenia...

                

Balance Active Formula Wrinkle-freeze serum with 4%SYN-AKE  zawiera najwyższe 4 % stężenie SYN-AKE, zapewniając tym samym rewelacyjne efekty w wygładzeniu niechcianych zmarszczek i zapobieganiu powstawania nowych. Przez ekspertów SYN-AKE traktowany jest jako tańsza, bezbolesna, bezpieczna i skuteczna alternatywa dla botoxu. Produkt nie zawiera parabenów (konserwatów, które przedłużają życie kosmetyków) i przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry.
 Niesamowicie zaintrygował mnie składnik SYN-AKE i moje oczekiwania względem niego były bardzo wysokie. Już po pierwszym otwarciu kosmetyku odrzucił mnie jego zapach, który kojarzył mi się z tanim cytrusowym płynem do mycia naczyń. Po pierwszym kontakcie efektu jako takiego na mojej twarzy też nie zauważyłam. Same możecie się domyśleć, że serum rzuciłam w kąt i postanowiłam dać mu drugą szansę za jakiś czas. Po kilku tygodniach zapach przestał mi przeszkadzać (na pewno jest mniej wyczuwalny) a i działanie jest bardzo dobre.


 Serum bardzo szybko się wchłania, pozostawiając cerę napiętą i odżywioną. Uwielbiam stosować go rano pod makijaż, bo szybko się wtapia i  dobrze współpracuje z podkładem. Nie zapominam o nim również wieczorem, nakładając większą warstwę. Czy zredukował zmarszczki? Wielkiej różnicy nie zauważyłam. Moim problemem są zmarszczki pojawiające się w okolicach oczu. Nie są to kurze łapki tylko zmarszczki występujące tuż pod dolną powieką. Jak do tej pory nie zauważyłam jeszcze zmarszczek mimicznych czy bruzd na czole, ale uważam, że warto zapobiegać i wskazane jest aby stosować preparaty przeiwzmarszczkowe jak najwcześniej. Ciekawa jestem czy macie jakieś doświadczenia z kosmetykami zawierającymi składnik SYN-AKE?
Miłego wieczoru:)

Share:

2 komentarze

  1. Znamy się zwidzenia i jest nie drogi.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nigdy nie słyszałam o tym składniku ale ja bardzo 'niepielęgnacyjna' jestem ;)

    OdpowiedzUsuń